מסך מחשב

שירותי תמלול

נכחתם בהרצאה והקלטתם את הכל, עכשיו אתם רוצים שההרצאה תהיה כתובה, מילה במילה, עם ההברות המדויקות והאמרות הנהירות. שירותי תמלול מאפשרים לכם לקחת כל הקלטה שאתם מעוניינים ולהפוך אותה למילה הכתובה.

למילים יש הרבה כוח, גם כשהן כתובות וגם כשהן מדוברות. אבל הכוח החזק ביותר נמצא במילה הכתובה. לפעמים, כשאנשים מדברים בקול רם, לא תמיד ישנה הבנה חד משמעית לגבי הפירוש של המשפטים שהם הוגים ולעיתים, ההבנה תהיה דו משמעותית. כשהמילה הופכת לכתובה, ההבנה יותר מסודרת, פתאום ניתן לקלוט את הסדר הכרונולוגי של הדברים. כשאתם מאזינים או צופים בהרצאה/הקלטה לפעמים אתם שומעים חצאי דברים ולרוב בכלל לא מצליחים להבין את הנאמר. הרצאה כתובה יכולה לפתור את בעיית הסדר הכרונולוגי ולהצליח לעזור לכם להבין את הדברים מעבר למשמעות המדוברת.

מה זה תמלול?

מה זה תמלול ? שירותי תמלול יכולים לעזור לכם או לגורם שלישי להבין קצת יותר לעומק ולקבל לאחר מכן החלטות. ניתן לראות את האפשרות הזו בעיקר בבתי משפט. כשהשופט יושב במרכז הבמה ולצדו יושבת המתמללת. היא כותבת כל מילה שנאמרת בדיון המשפטי בשביל לבנות מין חוזה בין בית המשפט לעורכי הדין המייצגים. הפרוטוקול שנבנה מהדיון עוזר לצוות השופטים להכריע לגבי התוצאות של המשפט. ההחלטות נעשות רק בעזרת התמלול בדלתי בתי משפט ולא רק, גם בעולם העסקים. היה וישבתם לשיחה עם לקוח לגבי בניית תכנית עסקית עתידית והייתם רוצים להבין ממנו הכל ולא להחסיר מילה. חשיבות הקלטת השיחה היא מין חוזה כתוב בין שניכם. תתארו שבמקרה שכחתם או לא הבנתם את הלקוח כראוי וביצעתם פעולה שלטענתו, לא נאמר באף שלב בשיחה. הקלטת השיחה יכולה למנוע הרבה בעיות משפטיות בינכם לבין הלקוח ולעזור לכם לשמור על ההגנה האישית והעסקית שלכם.

שירותי תמלול

שירותים אלו נדרשים לרוב על ידי לא מעט ארגונים וחברות ברחבי הארץ והעולם. בניהם חברות משפטיות, עורכי דין, ארגונים פרטיים וציבוריים. בנוסף, אנשי תקשורת משתמשים בתהליך התמלול במהלך כתיבת כתבה. כלומר, במהלך ריאיון אישי או טלפוני, המראיין מקליט את השיחה ומתמלל אותה לאחר מכן. כך שהכתבה תהיה סמוכה לנאמר בהקלטה. גם כאן, מבחינה משפטית, ההקלטה יכולה להגן על המראיין ועל המרואיין במקביל. אם במידה נאמרו דברים בכתבה שיצאו מהקשרם, המרואיין יכול לתבוע באופן אישי את המראיין וגם, את חברת ההוצאה של אותו עיתון או אתר אינטרנט.

היום שירותי תמלול הפכו להיות עמוד תווך במגוון תחומים. אנשים מעדיפים לקחת את השירות הזה מאשר להסתבך מבחינה משפטית. חשוב מאוד למצוא את המתמלל שמבצע את ההליך בצורה מדויקת, איכותית ומקצועית. היה והוא טעה בהקלדה של מילה שיכולה לשנות לחלוטין את המשמעות של המשפט, התוצאה היא בלתי הפיכה. לכן, לפני שאתם לוקחים איש מקצוע שיעשה עבורכם את העבודה בצורה יסודית, עליכם לברר עליו, על הניסיון שלו ולבדוק כי הוא ביצע בעבר הקלטות מורכבות ושונות. לאחר מכן, ניתן לבצע ניסוי ולשלוח לו הקלטה לבדיקה מעמיקה ובמידה והכל מתנהל כשורה ניתן להמשיך עם אותו המתמלל.

אין פשרות על בחירת מתמלל, אתם זקוקים לאנשים מקצועיים ובעלי השכלה מתאימה. היום יש מגוון כלים דיגיטליים שמאפשרים לכם לבצע תמלול בצורה פשוטה ויעילה. אבל הם עדיין לא מגיעים לאותה רמת תמלול כמו של מתמלל אנושי.