וילה עם בריכה

קייטרינג לאירועים קטנים

יש משפט שאומר שכל הדברים הטובים מגיעים במנות קטנות בחיים. זוהי תמצית הדברים כאשר מדובר על קייטרינג לאירועים קטנים. קייטרינג המיועד לאירועים קטנים הינו בדרך כלל קייטרינג גורמה מיוחד המותאם באופן אישי לדרישותיהם של החוגגים.  פעמים רבות בעלי עסקים ו/או אנשים פרטיים מחליטים על עריכת אירוע בבית פרטי או במקומות מיוחדים אחרים המיועדים לאירועים קטנים, מקומות בהם אין מטבח פרטי. כאן נכנסת לתמונה חברת הקייטרינג המומחית בתחום הקייטרינג לאירועים מיוחדים וקטנים.

 

יש יתרונות רבים להשכרת שירותיה של חברת קייטרינג בשרון המומחית בשירותי הסעדה לאירועים קטנים. היתרון הראשון הוא יתרון כללי המאפיין את כל חברות ההסעדה וכולל את עצם העובדה שאין שום צורך להתעסק עם הכנת האוכל לאירוע, חברת הקייטרינג דואגת להכל. יתרונות נוספים הם שרוב חברות הקייטרינג שמציעות שירות לאירועים קטנים הן חברות שמנוהלות על ידי שף פרטי ומציעות מנות גורמה מיוחדות, חברות שמאפשרות ללקוחותיהם ליהנות מהתאמה אישית של תפריט וגמישות בכל הקשור אל הכנת מנות מסויימות בתפריט. בנוסף, רוב חברות ההסעדה שמגישות אוכל באירועים קטנים גם אחראיות על כל הקשור אל עיצוב השולחנות/הבופה באירוע, הגשת המזון על ידי מלצרים או הנחת מגשי המזון המעוצבים על המזנון.

 

בחירת חברת קייטרינג לאירוע הקטן

באם גם אתם מעוניינים לבחור חברת קייטרינג לאותו אירוע אותו אתם מתכננים להפיק, חשוב לפנות אל חברה שמומחית ספציפית בשירותי הסעדה לאירועים קטנים. נכון להיום יש חברות קייטרינג רבות ולכן חשוב להחליט מראש האם מעוניינים בחברה שמציעה תפריט קייטרינג בשרי או קייטרינג חלבי, האם מעוניינים בחברה שמציעה גם תפריטים טבעוניים וצמחוניים, האם מעוניינים בחברה שניסיונה העשיר בשירותי הסעדה הוא לקהל יעד עסקי או שמא אתם מעוניינים בחברת הסעדה שערוכה לאירועים פרטיים מצומצמים. חשוב להבין שחברות קייטרינג בשרון ובחלקים שונים של הארץ שונות אחת מהשנייה בסגנון, בתפריטים, במחירים ובאותם שירותים נלווים אותם הן מציעות לאירועים הקטנים. חשוב להתחיל בתהליך בחירת חברת הקייטרינג רק לאחר שאספתם את כל הנתונים אודות האירוע וקיבלתם את כל ההחלטות החשובות (כמות מוזמנים, סוג אירוע, תקציב וכו’).

 

במהלך תהליך ההתרשמות מחברות הקייטרינג וטרם בחירת אותה חברה שמתאימה לאירוע אותו אתם עורכים חשוב לא לוותר על ערב טעימות, כלומר הגעה לאירוע מסוים בו חברת הקייטרינג מגישה את מנות הדגל שלה או הגעה אל ערב טעימות של חברת הקייטרינג על מנת להתרשם מהמנות השונות אותן השף של החברה מכין. בהצלחה!