פותחים שערים לעולם מופלא

אין ספק שהשלב הראשון בבניית או שיפוץ הבית, הוא ההתייחסות לפנימיות, אך אל לכם לשכוח את חלקו החיצוני של המבנה, הכולל את הגינה, את חיפוי השטח ואת השער המוביל לממלכה הפרטית שלכם. היה והחלטתם לשפץ או לבנות, הקצו נתח מהתקציב לחוץ וזאת כדי שהמבנה בכללותו יהיה בדיוק כפי שחלמתם עליו. לעיתים אי ההשקעה בחוץ, (ואף על פי שהשקעתם רבות בפנים המבנה), הכניסה בכל יום מחדש כמו היציאה מהבנה, תשאיר בכם תחושה לא נעימה וחבל. את הגינה שלכם תוכלו לעצב ולסדר בהתאם לדרישותיכם ולאורך חייכם, בין אם תבחרו להציב דשא בגינה, דקים או משטח בטון. את הגינה תוכלו לסגור בגדר מהודרת ומעוצבת וכמובן להוסיף שערים בהתאם לכניסות והיציאות מהמבנה. קחו בחשבון כי השער בו תבחרו יהווה את החזית וההתרשמות הראשונית כך שחשוב להקצות מחשבה נאותה לבחירה זו.

כך תבחרו את השער הפרטי שלכם

בעידן הנוכחי ישנם סוגים רבים ומגוונים של שערים. יש מי שיבחר לעצמו שער מעוצב ואחרים יעדיפו דווקא את השערים הסטנדרטים ואלו שלא “ינקרו” עיניים. אחת ההמלצות בעיקר אם אתם אוהבים עץ , כדאי לכם לשקול ברצינות יתרה לבנות שערים מעץ, אשר יהוו את הכניסה לממלכה המעוצבת שלכם. שער מעץ מקנה אווירה כפרית, אלגנטית ויוקרתית. הוא מונע מהעוברים ושווים להציץ אל הפנים, הוא בעל אורך חיים של מעל 20 שנה ואולי החשוב מכל הוא אינו מצריך תחזוקה מיוחדת.

אם תבחרו לתקין דקים בגינה, הרי שהשער עץ שלכם ישתלב בצורה המושלמת ויתכתב היטב עם הפנים. כדי להבין כיצד בונים שער מעץ, נכון לפנות אל בעלי מקצוע מובילים בתחום על מנת שהם יציגו בפניכם, לא רק את העיצוב המושלם המתאים לכם, אלא במקביל תוכלו להבחין בין סוגי העץ השונים ולהכיר ביתרונות ובחסרונות של כל אחד מסוגי העץ. אגב ההכרה בסוגי העץ נכונה גם עבור בניית שער וגם עבור הדק אותו תבחרו להתקין בחצר הבית. שילוב העץ כחומר גלם מעובד לכדי תוצר מושלם, יקנה לשטח שלכם אווירה נעימה ויאפשר לכם לשבת בגינת חלומותיכם, שהרי אין כמו גינה המשרה תחושה של טבע ומי אם לא העץ יצליח להשיג את המטרה.

לסיכום – בבואכם לשפץ או לבנות את בית חלומותיכם, עליכם לקחת בחשבון לא רק את פנים הבית, אלא להשקיע גם בחוץ, ולא לדחות זאת לשלבים מאוחרים יותר. השקיעו מחשבה בעיצוב הגינה ובשער הכניסה.