מתנות מקוריות ליום נישואין

מהרגע בו נישאים בני זוג, מתווסף ליומן השנתי שלהם אירוע משמח אותו הם חוגגים אחת לשנה וזאת בנוסף לימי ההולדת של כל אחד מבני הזוג. הבדיחה הנדושה כי הגבר אינו זוכר את יום הנישואין נשארה מאחור וכיום יום זה נתפס כחשוב הן עבור האישה והן עבור הגבר. עם הגעת התאריך המיוחל, על הגבר והאישה לצאת לדרך ולחפש מתנות מקוריות, מתנות ליום נישואין שישמחו את בני הזוג כל אחד בנפרד ושניהם גם יחד. ככל שהשנים חולפות היכולת למצוא מתנה מקורית ולהפתיע את בן/בת הזוג הופכת למורכבת ומסובכת יותר ועל כן בחרנו להציג עבורכם מספר אופציות מקוריות, שיאפשרו לכם להפתיע את בן או בת הזוג ביום השנה המציין את תחילת דרככם המשותפת כמשפחה מן המניין.                      gifts background

אל תסתפקו במתנה נדושה

מרבית מהבעלים והנשים אינם מחפשים מתנות מקוריות אלא הם מתפשרים על מתנה יקרה בין אם אלו הם תכשיטים משובצים יהלומים, בשמים, בגדים וכדומה. ישנם גם זוגות שבחרו כי כל אחד ירכוש לעצמו מתנות ליום נישואין בהתאם לרצונו הפרטי וזאת כדי לא להקשות על מקבל המתנה בהחלפה אופציונאלית ועל מעניק המתנה בחיפושים בלתי פוסקים אחר מתנה איכותית ושימושית.

האמת לאמיתה שלעיתים המתנה היקרה ביותר לליבו או ליבה של בן בת הזוג היא המתנה, שמאחוריה מסתמנת חשיבה והשקעה. אין ספק שזה כיף לקבל יהלומים אך בסיכומו של יום היהלום נמדד בהוצאה כספית ולא מעבר לכך אך מתנה מקורית אשר הושקעה בה מחשבה בהכרח תעיד על מידת החשיבות והאהבה אותה רוכש בן הזוג לאישתו או להיפך, בת הזוג לבעלה.

אם בקשתם להנציח את היום המיוחד במתנה ייחודית ומקורית, הנכם יכולים בקלות יתרה לרכוש מתנות ליום נישואין אשר יאגדו זיכרונות רבים מעברכם המשותף, בין אם זהו אלבום תמונות בו מוצמדות התמונות המשותפות של שניכם (ואם יש ילדים בתמונה הרי זה משובח), הרי מאז עידן הסמארטפונים, אלבומי תמונות בהחלט הפכו להיות מתנות מקוריות. עוד אתם יכולים לרכוש לאהובכם קופסא שימושית כשעל גבי מכסה הקופסה, יצוינו תאריכים ותכתובות המשויכים לאירועים המשמחים אותם חוויתם ביום חתונתכם. אם אתם לא רוצים, לוותר על היהלומים והתכשיטים אתם בהחלט יכולים לשלב בין השניים ולצורך העניין להניח זוג עגילים, שרשרת או טבעת באחת הפינות בקופסא אותה רכשתם באופן ייעודי ויחודי לבן או בת הזוג.

זכרו, אל תסתפקו במתנות שכיחות או מקובלות, השקיעו מחשבה ובחרו את המתנה המקורית ביותר.