משרדים להשכרה- דברים שחשוב לדעת!

עומדים לשכור משרד לצרכים עסקיים? רוצים להיחשף לכל השיקולים הנלווים לבחירת המשרד? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר היבטים אליהם מומלץ להתייחס בהליך בחירת המשרד אשר ישרת אתכם ברמה העסקית.                                                       

השכרת משרדים בפתח תקווה או בכל מקום אחר בארץ, הינה פעולה אותה מומלץ לבצע בהתאם למספר פרמטרים מקצועיים הנלווים להליך בחירת המשרד. הפרמטר הראשון והמרכזי ביותר לא רק בתחום השכרת המשרדים אלא בתחום הנדל”ן והנכסים בכללותו הוא כמובן: לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן. כידוע, בענף הנדל”ן קיימת חשיבות רבה לא רק לסוג הנכס אותו אתם שוכרים או רוכשים אלא למיקומו. ברוב המקרים, מיקום הנכס משפיע בצורה ניכרת על עלותו, וזאת בהתאם לנכסים אחרים המוצעים בשוק ההשכרה והמכירה בסביבת הנכס. הפרמטר השני אליו מומלץ להתייחס הוא כמובן גודל המשרד ואפשרויות חלוקת השטח ליחידות עבודה בהתאמה אישית. פרמטר זה הינו קריטי וחשוב עבור כל חברה המייעדת את משרדיה לסביבת עבודה, ולכן חשוב לבחון את גודל המשרד בהתאם לחלוקת יחידות העבודה בתוכו ובהתאם לכמות העובדים האמורים לעשות שימוש קבוע ויומיומי בנכס.

השכרת משרדים בפתח תקווה או בכל מקום אחר בארץ, מחייבת אתכם לבחון גם את דרכי הגישה אל המשרד. הקפידו לבדוק האם בכבישים המובילים למשרדכם ישנם עומסי תנועה ובמידה וכן מהי תדירותם ובאילו שעות במהלך היום הם מתרחשים. כמו כן, הקפידו לבדוק את נוחות ההגעה למשרד באמצעות תחבורה ציבורית.

 

עלויות שכירות משרדים

בנוסף לכל אלו, מומלץ לבחון מה הן עלויות השכירות הנדרשות באזור בה בחרתם למקם את משרדכם. בנושא זה ישנו פער משמעותי בין השכרת משרדים בהרצליה לצורך העניין לבין השכרת משרדים בדרום הארץ ביישובים כגון: אשקלון, אשדוד, קריית גת וכדומה. יחד עם זאת, בכל רחבי הארץ נהוג לחשב את עלות השכירות בהתאם למ”ר, כאשר מחיר השכירות נאמד בשקלים לכל מ”ר. בחלק מהמקומות בנוסף למחיר השכירות פר מ”ר תדרשו להוסיף גם תשלום בגין תחזוקת המבנה, כלומר, מעליות, ניקיון , שירותי חנייה וכו. גם התשלום עבור דמי התחזוקה הינו תשלום חודשי ולכן השקלול בינו לבין מחיר השכירות הוא המחיר החודשי אליו ראוי שתתייחסו. במידה וגם אתם עומדים לשכור משרד בהרצליה, פתח תקווה, רמת גן או כל יישוב אחר במעטפת של תל אביב וגוש דן, אנו ממליצים לכם להסתייע בשירותיהן של חברות נדל”ן העוסקות בתחום השכרת נכסים מניבים באזור. חברות אלו יעמידו לרשותכם את שטחי ההשכרה המשווקים על ידם, והן ילוו אתכם לאורך כל הליך ניהול המשא ומתן אל מול בעל הנכס.

 

5 thoughts on “משרדים להשכרה- דברים שחשוב לדעת!

Comments are closed.