בחורה

מרצים מבוקשים

מארגנים כנס או אירוע גדול ואתם מעוניינים להזמין מרצה אורח או כמה מרצים שיתאימו לאופי של המאורע? קיימים מגוון מרצים מבוקשים במגוון עולמות תוכן שיכולים לספק לכם הרצאה מרתקת ומאתגרת במיוחד בנושאים: אקטואליה, טכנולוגיה, לייף סטייל, השראה, חדשנות עסקים ועוד. כמובן שקיימים עוד תתי תחומים תחת כל נושא. חשוב מאוד לפני הזמנת מרצה אורח לאירוע שלכם, שתבנו קונספט ייחודי עם אמרה מסוימת.

האירוע שאתם מפיקים מובנה לכמות גדולה של אנשים. לכן, אתם מתכננים להשקיע הרבה כספים בהפקתו, בהזמנת האורחים הרלוונטיים ובמרצים שיהפכו את האירוע ליותר דינאמי ומרתק. לכן חשוב להשקיע מחשבה במטרת ההרצאות לכנסים שלכם. כך שהרצאה אחת או שתיים יגדילו את התפוקה והקשב של האורחים וישדרגו את האווירה.

מרצים מבוקשים

בתהליך הפקת האירוע והכנת הקונספט, חשוב למצוא את המרצים המעניינים ביותר. כלומר, קיימים מרצים שמגיעים מעולם עשיר ומגוון של הרצאות ולמרות זאת, חשוב לבדוק האם הם נחשבים בתחומם, מספיק מקצועיים, יודעים להעביר לקהל את המידע בצורה קלילה ומובנת? אלו המרצים שאתם צריכים באירוע שלכם!

נושא ההרצאות חשוב גם כן, בחירת הרעיון יכול להתבצע ביחד עם המרצה שבחרתם וגם, אתם יכולים כמובן להתרשם מהרצאות קיימות שהוא מבצע מזה שנים רבות. בחירת מרצים מבוקשים היא הדבר הנכון והאידאלי שתעשו באירוע שלכם. רמת ההצלחה של האירוע תלויה בכמות המרצים האיכותיים שתזמינו.

לפני כל הזמנה של מרצה והעברת התשלומים, תבדקו קצת על האישיות, תכירו את הניסיון הבימתי שלו וגם, האם הוא הרצה מול קהלים גדולים. אי אפשר להזמין מרצה שלא יודע להתמודד עם קהל גדול. חשוב להכיר את רמת היכולת של המרצה ולבדוק האם הוא נחשב בתחומו. תתארו שאחד מהמרצים מוכר לאורחים שלכם, ברגע שהם ידעו שהוא מגיע הם ישתוקקו לרגע שהוא יעלה לבמה ויעשיר את עולמות התוכן שלהם.

רמת המרצים, ההיכרות שלהם עם התחום שהם מגיעים ממנו וכדומה, ישדרג לכם את האירוע בכמה רמות מעל. כך, תוכלו להזמין מגוון אנשים לאירוע או לכנס ולעניין אותם במרצים שהזמנתם.

כנסים מעניינים עם מרצים מבוקשים מסוקרים בפלטפורמות התקשורתיות הגדולות. אחרי הרצאות מרתקות בכנסים מסוימים, אי אפשר להמשיך בשגרת החיים הרגילה. ההרצאות נותנות לאורחים תחושה של סיפוק והרגשה שהם יצאו עם תובנות מהאירוע. האנרגיות והניסיון העשיר שהמרצים מביאים ביחד איתם אל הבמה, מועבר באופן אוטומטי אל האורחים ומורגש גם לאחר סיום האירוע. אנשים רבים נוטים לשוחח על הדברים החדשים שהם למדו בכנס ומפארים את האירוע שלכם. בשלב הזה אתם בוודאי מבינים, שבררתם את המרצים הנכונים ואת הנושאים הרלוונטיים שנגעו בכל אחד ואחת באירוע.

בפעם הבאה שתשקיעו בדיוק ברמה הזו, תצליחו להפיק אירוע או כנס ברמה גבוהה יותר. אנשים יצפו לכך ויחכו לרגע שתפרסמו אירוע נוסף. עד לפעם הבאה, תיהנו מהאירוע שתכננתם ומההד שהוא השאיר אחריו.