שלושה אנשים מחייכים

ליהנות מזמן פנוי

מתכננים אירוע חברה? רוצים לגרום לעובדים ליהנות מחוויה חד פעמית? זה הזמן לכנס את כולם יחד להרצאה מעניינת ומאתגרת, שתשאיר את כולם באולם מסוקרנים ופעורי פה. בעידן הנוכחי היכולת לגרום לאנשים לחוות חוויה מרגשת ומעצימה היא מוגבלת. החשיפה לתכנים רבים במהלך היום יום, אשר זורמים בלי סוף במדיה הדיגיטלית, המודפסת ובכלל, גורמת לסף הגירוי להיות נמוך, כך שלא רבים מתרגשים בקלות. אם גם אתם רוצים לעורר את הרגש הטמון בעובדי החברה שלכם, זה הזמן לארגן הרצאה חווייתית אותה תעביר לא אחרת מאשר ענת הכט פישר. הרצאה אשר תגרום לכולם להקשיב באולם, תפתח בהם עניין רב ואף תגרום להם להרהר בהרצאה הרבה אחרי שהיא תסתיים. הרצאה זו יכולה לא פחות ולא יותר לגבש בין עובדי החברה ולא רק במהלך ההרצאה, אלא גם לאחריה, ימצאו עצמם העובדים מדסקסים אודות מה שהיה בהרצאה ומתחברים האחד לשנייה.

מה בהרצאה

הרצאה אותה בנתה הכט פישר מבוססת על תורת שפת הגוף. בהרצאה אשר תערך כשעה ורבע, תבהיר פישר את המשמעות המשפט “אין הזדמנות שנייה ליצירת רושם ראשוני”. היא תמקד את הקהל במספר נקודות מהם מתרשמים במפגש הראשון וביניהם הקול של האדם אל מולו משוחחים, תנועות הגוף של מי שעומד מולכם או שלכם, וכמובן תוכן השיחה. המשתתפים ילמדו לנתח את האנשים איתם הם משוחחים בין אם אלו הם קולגות לעבודה, ספקים, לקוחות וכיוצא בזאת. ההרצאה תיגע במשמעויות השונות של מפגשים עסקיים וביניהם משאים ומתנים, ראיונות עבודה, תהליכי מכירה, עבודה אל מול ספקים ועוד. עוד תתמקד ההרצאה ביחסים בינאישיים, תקשורת בין הורים וילדים, תנועות חיזור שבינו לבינה ועוד.

ההרצאות ילוו בדוגמאות אותן תיקח ענת הכט פישר מחיי היום יום, כך שכל משתתף יוכל בקלות מרבית להתחבר לנאמר ולמצוא נקודות השקה בינו ובין הדוגמאות אותן מציפה פישר בהרצאה. אחד היתרונות המהותיים מעבר למידע הרב אותו ייקח אתו כל משתתף, הוא החוויה המעצימה. הרצאה חווייתית יכולה בקלות רבה להכניס לחייו של המשתתף נקודות אור וחיות, שיכול להיות שהייתה חסרה בו. חוויה זו מעצימה ומצליחה לגרום לשיפור משמעותי בחיי היום יום ובכל הסקטורים, החל מחייו התעסוקתיים, דרך חייו המשפחתיים ועד החיים החברתיים אותם הוא מנהל. כדי להזמין הרצאה מלאת חוויות, אין צורך לעשות יותר מידי, אלא להתקשר למרצה, להזמינה ליום ולשעה המבוקשת ובהתאמה לתכנן את האירוע הבא עליכם לטובה.