עבודה על מחשב

להוריד את העול הפיננסי מהכתפיים עם “יעל שכר”

המציאות העסקית המורכבת של ימינו דורשת מאיתנו לשלוט בכל תחומי העסק – כמובן שהיסודות של העסק טמונים בכך שאנו מאמינים במוצר שאנו מוכרים או במותג שאנו מקדמים, אך לצד המובן מאליו הזה, כל בעל עסק נדרש גם לממשקים נוספים – יכולת ניהולית מפותחת, יצירת אימון עם מעגל עובדיו, יכולות מכירתיות מוכחות ושליטה בפן הפיננסי של העסק. בעוד שיש תחומים שמנהל העסק חייב לשלוט בהם בעצמו – חלקים מסוימים מהפן הפיננסי כלל לא צריכים להעסיק אותו. כיצד זה אפשרי? בעזרת מיקור חוץ ושימוש בשירותי חשבות שכר מקצועיים, אתה מוריד את העול מעליך ונותן לחברה מקצועית לנהל את חלק נכבד מהפן הפיננסי של העסק בשבילך. בדיוק בשביל זה הוקמה חברת “יעל שכר”.
מה זה חוסך לך?
בין אם אתם בעלי העסק ובין אתם סמנכ”לי הכספים של החברה, אתם וודאי יודעים שהחסכון בעלויות טמונות בניואנסים הקטנים ובפעילות היום יומית של החברה. חברת יעל שכר מתמחה בשירותי שכר שיסייעו לכם להתייעל ולהביא לצמיחה כספית בכל הפן הפיננסי של העסק. כשאתם שוכרים את שירותיה של החברה, אתם מורידים מעצמכם עול כבד ומאפשרים לעצמכם להתפנות לחלק המרכזי של העסק – הגדלת הרווחים. שירותי חשבות שכר הם שירותים קריטיים, ולהם משקל נכבד בניהול הפיננסי הכולל.
חשבות שכר – מה יוצא לי מזה?
כדי לעסוק בתחום זה חובה להיות מדויקים, מותאמים לחוק ולבצע את העבודה על הצד הטוב והמקצועי ביותר עבור הארגון והעובדים כאחד. מעבר לשקט הנפשי שתקבלו בשכירת שירותיה של חברת “יעל שכר”, תוכלו ליהנות גם מניהול יעיל ומסודר של חלק נכבד מהפן הפיננסי של העסק. הנה חלק משירותים המקצועיים והמקיפים שתקבלו מאיתנו:
 משכורות – ניהול משכורות העובדים והפקת תלושי שכר
 פנסיה, ביטוחים וזכויות סוציאליות – טיפול שוטף בהפרשות הסוציאליות, הביטוחיות והפנסיוניות של כלל העובדים
 ניהול ימי זכאות – טיפול וניהול ימי החופשה, המחלה, דמי ההבראה ועוד.
 עבודה מול גופים רשמיים – התנהלות מול ביטוח לאומי (שכר עבודה) ומס הכנסה (טפסים תקופתיים)

מערכת דיווח שעות וניהול עובדים – מערכת חילן
חלק מרכזי נוסף שחברת “יעל שכר” לוקחת בו חלק כדי לסייע לחברות השונות במשק להתייעל מבחינת הממשקים הפיננסיים השונים, הוא שימוש במערכת חילן. מערכת חילן היא אחת מהמערכות הפופולריות ביותר ואחת המובילות בישראל בתחום תוכנות השכר. דרך המערכת תוכלו לנהל את ממשק משאבי האנוש, הנוכחות והפנסיה – מרגע גיוסו של העובד ועד לפרישתו. “יעל שכר” מלווה לקוחות בבחירה והטמעה של מערכת חילן לפי הצרכים הייחודיים של העסק שלך. בין השאר, אילו השירותים מהם תוכלו ליהנות בשימוש בתוכנה:
 השילוש הקדוש – שכר, נוכחות ומשאבי אנוש
 הסכמי השכר – מעוגנים במערכת ומאפשרים ניהול חכם
 דוח”ות וניתוחים – הפקת דוחו”ת מגוונים ואפשרויות אנליזה לקבלת תמונת מצב
 ניהול המשאב האנושי – תוך התממשקות מול מערכות לוויניות
שילוב מוצלח בין חשבות שכר נכונה ומערכת מתאימה לניהול העובדים תעניק לכם שקט נפשי בעבודתכם ותצעיד את החברה שלכם אל המאה ה-21. אנחנו כאן בשבילכם.