טיולים בצפון לכל המשפחה

כשיש מזג אוויר טוב בחוץ ויש זמן פנוי זאת הזדמנות מצוינת לצאת קצת מהבית עם כל המשפחה, לארגן כמה דברים הכרחיים ולצאת לטיול באחת משמורות הטבע בצפון או לחילופין, לבקר באותן אטרקציות לילדים בצפון. צפון הארץ, מציע למטיילים מגוון רחב של אפשרויות אטרקטיביות לטיולים ולבילויים משפחתיים מגבשים ומהנים ובין היתר: נחלים, פארקים, חופי ים, חניונים לפיקניק, פינות חי, מוזיאונים, מרכזי מבקרים, פעילויות אתגריות עבור כל המשפחה ועוד מגוון רחב של אפשרויות. כל שצריך לעשות זה רק לבחור את האפשרות המועדפת מבין החלופות המוצעות, להיכנס לרכב ולנסוע אל היעד הנבחר.                                                                                              Lake Kinneret at dawn

בעת בחירת יעד לטיול משפחתי, ישנם מספר קריטריונים אותם כדאי לקחת בחשבון אשר בכוחם לאפשר את ביצוע הבחירה המתאימה ביותר מבין אותן אפשרויות של טיולים בצפון. ראשית כל יש להתאים את היעד לגיל הילדים – לדוגמא, משפחה עם ילדים רכים בשנים, תעדיף בדרך כלל שמורת טבע או ביקור באטרקציה אשר מתאימה לגילאי הילדים מאשר מסלול טיול רגלי ארוך ומסובך. פרמטר נוסף, הוא התקציב – ברוב המקרים אטרקציות לילדים בצפון תהיינה כרוכות בתשלום כספי בכניסה, לעומת זאת, מסלולי טיולים רבים יהיו פתוחים למבקרים בחינם, כך שכדאי גם לקחת את השיקול הזה בחשבון. מזג האוויר יהווה פרמטר חשוב נוסף בבחירת היעד לדוגמא, במידה ומדובר ביום חורף שמשי אך קריר, קרוב לוודאי שהעדפה תהיה ביקור באטרקציה מקורה או סגורה ולא טיול בנחל המשלב כניסה למים.
נוסעים צפונה

כאמור, בצפון הארץ ישנם מגוון רחב של אתרי טיולים ואטרקציות – כך שגם משפחות אשר מתגוררות באזורים מרוחקים יותר כגון במרכז או בדרום הארץ, בוחרות להשקיע את זמן הנסיעה ולהצפין – וזאת בכדי ליהנות מהטבע, המרחבים הפתוחים והנופים היפים בהם התברך אזור הצפון.

אז אם גם אתם מעוניינים לצאת וליהנות מאותם טיולים בצפון, אחת האפשרויות אשר עומדת לרשותכם היא פשוט להיות ספונטניים להחליט באותו היום שאתם נוסעים לצפון, להיכנס לרכב ותוך כדי תנועה להבין להיכן אתם נוסעים. אם ה”ספונטניות” פחות משתלבת עם האישיות שלכם, אפשרות נוספת, היא כמובן “ללכת על בטוח ולתכנן את הטיול מבעוד מועד, לקבוע את היעד אחרי חיפוש של מקום אשר יענה על כל הציפיות שלכם ובדיקה מקדימה שהמקום אכן מתאים ופתוח ביום בו אתם מתכננים להגיע אליו. בסופו של דבר, לא משנה באיזה מאותן אפשרויות תבחרו, העיקר שתיהנו.