חוזרים הביתה עם תינוק

אדם שפונה להליך פונדקאות הוא בהכרח אדם שהתשוקה לתינוק בוערת בעצמותיו. מדובר בהליך מורכב ויקר שתובע משאבים רגשיים וכספיים, ורק הכמיהה לתינוק גורמת לאנשים להיכנס אליו. בהליך הפונדקאות תוחזר ביצית מופרה לרחמה של אישה זרה או אישה מוכרת שהתנדבה להליך. באופן מיטבי, ההליך כולו מתבצע תחת פיקוח רפואי מהשורה הראשונה ומלווה בחוזים משפטיים מחייבים כדי להבטיח שהכל יסתיים בצורה טובה והרצויה ביותר. מרבית תהליכי הפונדקאות מתרחשים מחוץ לישראל, ומלווים על ידי סוכנות שמתמחה בשידוך בין ההורים לעתיד לבין הפונדקאית. המטרה היחידה והחשובה של ההליך כולו הוא שבסופו של דבר ההורים המאושרים יחזרו הביתה עם תינוק בן יומו בידיהם.

מחליטים על פונדקאות

הורים לעתיד שמחליטים על הליך פונדקאות הם כאלה שאין להם אפשרות או יכולת להרות או לשאת תינוק. אמהות יחידניות שסובלות מקשיי פוריות, אבות יחידניים, זוגות אבות וכמובן גם זוגות של נשים וגברים שלא הצליחו להביא ילדים לעולם – סוכנויות התיווך מספקות שירותים לכולם. כיום ישנם יעדים שונים לביצוע הפונדקאות ועל המובילים נמנים אוקראינה, ארצות הברית וגיאורגיה. פונדקאות בגיאורגיה הפכה לאפשרות פופולארית בשנים האחרונות בגלל הקרבה הגיאוגרפית לישראל ומחירי השהייה הנוחים שם. אפשרויות מוכרות יותר הן פונדקאות בארה”ב ובאוקראינה. סוכנות רצינית תדאג לכך שלא משנה מה היעד הפונדקאית שלכם תעבור הליך מדוקדק של בדיקות רפואיות ונפשיות ושהחוזים שמחייבים את מסירת התינוק לידיכם יהיו סגורים הרמטית. עוד מתפקידיה של הסוכנות – לסייע לכם לעבור את ההליכים הנדרשים לאחר הלידה כדי לצאת בחזרה לארץ, להשיג את תרומת הביצית אם היא נדרשת וכן לכוון אתכם למוסדות רפואיים ברמה הגבוהה ביותר.

לא משנה אם בחרתם פונדקאות בגיאורגיה  או פונדקאות בארה”ב או בכל יעד אחר – הגורם החשוב ביותר עבורכם הוא הסוכנות שתתווך ביניכם לבין הגורמים הרפואיים, הגורמים הבירוקראטיים והלוגיסטיים – וכמובן – הפונדקאית עצמה. הסוכנות היא זו שתבטיח שהחוזים הם הוגנים, ברורים וצודקים עבור שני הצדדים. הסוכנות תכוון אתכם אל בנבכי המערכות הרפואיות הזרות לכם והמונחים המקצועיים המבלבלים. כאשר נכנסים להליך של פונדקאות אנשים רבים חוששים מהעלויות הלא צפויות – נסו למצוא סוכנות שמתייחסת לנושא ומאפשרת לכם לדעת מראש מה יהיה גובה העלויות ולהיערך אליהן. כדאי לבחור בסוכנות וותיקה, מקצועית ומנוסה שכבר ליוותה הורים, פונדקאיות ולידות רבות. עוד חשוב לחפש אחרי סוכנות שמחזיקה במאגר משמעותי של תורמות ביציות, ושמסוגלת להציע לכם פתרונות לכל מצב או דאגה בכל אחת מארצות היעד.