פרקט

חדר אמבטיה בסגנון כפרי

לכאורה, הסגנון הכפרי-עתיק יצא מן האופנה, ובמגזינים של העיצוב אנחנו פוגשים במראות קרים ומנוכרים של משטחים חלקים ומבהיקים ושימוש בחומרים מודרניים עם גימור מושלם ונקי. המראה שמתקבל הוא ללא ספק יפה, אך מדובר באופנה שעשויה להשתנות. מולה ניתן להציב דרישה יציבה ומתמדת למראה חם וביתי יותר. בנוסף אפשר לזהות מגמה מתפתחת של חזרה לערכים פשוטים יותר: מראה ראוותני פחות הכולל חומרים טבעיים ומראה לא מהוקצע. אף אחד אינו משתוקק, ככל הנראה, לוותר על הנוחות המודרנית, אבל בהחלט יש ציבור גדול של בעלי בתים שמבקש להוסיף לנוחות המודרנית מעט מגע אישי וחום ביתי.

פרקט

פרקט ריבועים

כדי להשיג את המראה הביתי והכפרי בחדר הרחצה צריך לחשוב על שילוב של חומרים טבעיים ופריטים בעלי מראה מיושן. ניתן להשיג ארונות אמבטיה מעוצבים שהמראה שלהם כולל צביעה וגימורים בסגנון שאבי שיק – מראה רטרו נעים לעין ומרענן. וילון המקלחת יהיה מבד, ובחדר ישולבו פריטים בעלי מראה מיושן כמו שטיחים, פסלונים ואריחים מצוירים. צבעים חמים והתקנת ברזים בסגנון כפרי ישלימו את המראה הרצוי. כדי ליצור תמונה מושלמת לחלוטין מומלץ לשלב אמבטיה מיושנת שעומדת על רגליים מעוצבות. ולבסוף – אנשים רבים כיום משלבים פריטים מעשה ידם או פריטים עתיקים ומחודשים שנרכשו בשווקי העולם.

חדר רחצה אחד ויחיד

את הפריטים המיוחדים שתבחרו והשילוב ביניהם לא תפגשו בדירה אחרת או מעל דפי מגזין. אם אתם חוששים מקבלת מראה כבד מדי בחרו אלמנטים פשוטים יותר כמו ארונות אמבטיה מעוצבים בצבעים בהירים ומתקנים מודרניים עם כמה אלמנטים מיושנים למראה כגון ברזים בסגנון כפרי, מראה ותאורה בסגנון מיושן או קיר מצופה בטפט פרחוני. במילים אחרות – ניתן להתמסר לסגנון חם וכפרי גם מבלי לגלוש למראה שלם שעשוי להימאס עליכם לאחר זמן. בדרך כלל דווקא הסגנונות המתונים יותר יעניקו לנו נחת מתמשכת ויאפשרו לנו לשנות את המראה בהמשך הדרך אם מתעורר רצון בחידוש ושינוי.

כאשר אתם בוחרים את מתקני הסניטציה, הברזים, חיפויי הקירות והריצוף לחדר האמבטיה – חשוב במיוחד לגשת ולחוש את המגע, הטקסטורה והצבעים ולא להסתפק בתמונות מתוך קטלוג. אתם צריכים לפנות לחברה מובילה ואיכותית שבה תקבלו שירות אישי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר. כך תוכלו לשלב את טעמכם האישי עם ידע עדכני ובחירות מושכלות שנכונות ומתאימות לבית ולמשפחה שלכם. וודאו שאתם מגיעים למקום שיש בו היצע רחב של אריחים, ברזים ואביזרים כדי שלא תצטרכו להתפשר.