היכרויות בעידן המודרני

אנחנו חיים בתקופה שיש בה לא מעט בלבול. מצד אחד- פלאי הטכנולוגיה מאפשרים לנו להיות חשופים להרבה מאוד מידע בכל התחומים. כמה הקלקות ואנו נמצאים בדיוק במקום שבו רצינו להיות, גם אם הוא במרחק של אלפי קילומטרים מכאן. אך האם הדבר נכון גם לגבי דברים שבלב? האם העובדה שנוכל לראות בני זוג פוטנציאלים רבים באמצעות אתרי היכרויות חינם בהכרח יביאו אותנו אל האחד או האחת שראינו בדימיוננו?

לזכור מה אנחנו מחפשים

בניגוד למקומות שונים בעולם עליהם נרצה לקבל מידע ונוכל להקיש בגוגל את שמם הברור, בחיפוש בני זוג פוטנציאלים איננו יודעים את שמו של האדם אותו אנו מחפשים. חיפוש בני זוג באינטרנט דומה להקשה בגוגל של ערך “מקום בעולם”. אין ספק שהדבר יתן לנו רשימה ארוכה שלא נוכל להוציא ממנה בקלות את מה שאנו מחפשים. לכן, עשו קודם שיעורי בית, רשמו לכם מהן התכונות שאתם מחפשים בבן או בת הזוג, הן תכונות הקשורות לאופיו והן תכונות הקשורות למראה שלו או נתונים כמו מקום מגוריו, גילו ועוד. כך תוכלו לקבל נקודת פתיחה טובה וממוקדת יותר.

היו אמיתיים

ממש כפי שאתם מחפשים פנויים פנויות על פי הנתונים הרשומים באתרים, כך גם אחרים מחפשים אתכם. לא כדאי לשחק משחקים. אם מדובר על אתר רציני, כולם פונים אליו בכדי למצוא את בן או בת הזוג שאותו הם מחפשים. שימו באתר תמונה עדכנית. אל תשימו תמונות מלפני עשר שנים. היו פשוט מי שאתם. אל תנסו להיות סופרמן (או סופר וומן). כתבו חוזקות שלכם אך אל תהססו להיות אנושיים ולכתוב גם תכונות פחות חזקות שלכם. כיוון ההיכרות היא דרך זרה ממוחשבת, תיבול הדברים שלכם בהומור ובמשפטים המעידים כי אתם קודם כל אנשים יהיו לטובתכם.

מותר להכיר גם בעולם האמיתי

כמובן שבמקביל להירשמות באתרי היכרויות חינם או בתשלום אתם מוזמנים להמשיך ולנסות להכיר בדרכים שונות בעולם האמיתי. באינטרנט תוכלו למצוא מידע רב על טיולי פנויים פנויות או פעילויות שונות וסדנאות בתחומים מגוונים כמו מודעות, בישול, צחוק, מיסטיקה ועוד. להליכה לסדנה או טיול כאלה יש יתרון בכך שאתם פוגשים אנשים בעלי תחומי עניין דומים ומקבלים מהפעילות ערך מוסף מלבד האופציה להכיר. הכירו במקביל גם דרך חברים או בכל דרך. שילוב של היכרות באתרי אינטרנט עם היכרות בדרכים הרגילות תביא לתוצאות המהירות ביותר.