השקיית צמחים

הדברה פשפשים ועוד כמה מושגים חשובים..

 

אם אתם קמים כל יום מהמיטה או מהספות בביתכם ומוצאים את עצמכם מתגרדים ואם אתם צופים ברתיעה כיצד הכלבלב שלכם אינו מפסיק להתגרד כל חודש מחדש (לאחר שפג תוקפו של החומר המיוחד ששמתם לו) קרוב לוודאי שבשלב מסוים תגיעו למסקנה שאתם צריכים להזמין אנשי מקצוע מומחים בתחום הדברה פשפשים על מנת שיבדקו את הריהוט בבית ואזורים נוספים ויאמרו לכם האם אכן כדאי לבצע פעולת הדברה מקצועית להרחקת הפשפשים או שמא מדובר על בעיה אחרת.

 

הדברה של פשפשים

יש סוגים שונים של פשפשים , אם מדובר על פשפש המיטה שנחשב כטפיל בעל דם חם ואם מדובר על סוגים אחרים של פשפשים. מה שבטוח הוא שהם מטרידים, עוקצים ויכולים לגרום לנו, לבעלי החיים ולבני משפחתנו לנזק בריאותי. הפשפשים פעילים בדרך כלל בשעות הלילה, עצם העובדה שהם כה קטנים ושטוחים מאפשרת להם להיכנס אל תככי הספות והמזרנים וכן קירות ורצפת הבית. עצם העובדה שהם ניזונים מדמם של בני האדם וגורמים נזקים מחייבת מיגור או הרחקה שלהם. נכון להיום יש שיטות שונות של הדברת פשפשים וחשוב מאוד לא לנסות ולפתור את הבעיה בעצמכם שכן יכול בהחלט להיות מצב שלא תפתרו את הבעיה עד סופה ובמקביל תגרמו לכם או לאזור מסוים בבית לנזקים.

 

סוגים שונים של הדברת פשפשים

  • הדברה על ידי קור- יש אפשרות לבצע טיפול מיוחד בטמפרטורות נמוכות על מנת לטפל בבעיית הפשפשים בבית. טיפול זה יכול להיעשות על ריסוס מיוחד של קור על הפשפשים והכנסתם של חפצים שונים, בגדים ומצעים למקפיא למשך 12 שעות (טמפרטורה של לפחות מינוס 18 מעלות).
  • הדברה על ידי חום- יש אפשרות למגר את התופעה על ידי הכנסת כל הבגדים למייבש כביסה בטמפרטורה של  שבעים מעלות ויותר, הזרמת קיטור יבש בצורה ישירה על אזורים שונים בבית וחימומו של הבית לטמפרטורות גבוהות מאוד לארבע חמש שעות (לפחות שישים מעלות).
  • הדברה קלאסית- כיוון שקשה מאוד לבודד מקום מסוים לטמפרטורות כה נמוכות או גבוהות ופעמים רבות אין אפשרות לטפל ישירות באזורים שונים בבית באמצעות קור וחום, הדרך האידיאלית לבצע הדברה פשפשים היא על ידי תרסיס הדברה ועבודתם של אנשי מקצוע מטעם חברת הדברה מקצועית.

 

תמיד יש לוודא שמדובר על מדבירים שיכולים להציג בפניכם רישיון מדביר בתוקף וחברה שמשתמשים בחומרי ריסוס שמותרים על פי חוק. בהצלחה.

5 thoughts on “הדברה פשפשים ועוד כמה מושגים חשובים..

Comments are closed.