בחירות נכונות לעיצוב הבית

מתקדמות, מקלחונים בהתאמה אישית
כאשר מעצבים כיום בית התהליך מתחיל בשלב מוקדם מאד, הרבה לפני רכישת הרהיטים והתקנת הוילונות. אם בעבר הבחירות היו פשוטות ונעשו מתוך מגוון מצומצם, כיום הבחירה מתבצעת מתוך אינספור אפשרויות. הריצוף, החלונות, הדלתות, חדרי האמבטיה, המטבח ואפילו הקירות עצמם – בכל חלק וחלק של הבית נדרשת בחירה מתוך מגוון אדיר. בנוסף יש לבחור שפע אביזרים קטנים יותר כמו כלי סניטציה, ידיות, מתגי חשמל וכן הלאה. את ההחלטות הללו לוקחים לעתים באופן עצמאי ולעתים בליווי מעצב – אך בכל מקרה מדובר בהחלטות חשובות במיוחד. בניגוד לרהיטים ולקישוטים שאותם ניתן להחליף בקלות יחסית – את האלמנטים הבנויים קשה להחליף ובדרך כלל נלוות לכך עלויות גבוהות. מן הסיבה הזו יש לכל החלטה משמעות נכבדה – הן מבחינת האסתטיקה של הדירה והן מבחינת החיים בה בהמשך הדרך.
בחירות נכונות – עיצוב נכון
באשר לריצוף – האריחים האהובים ביותר בישראל כיום הם אריחי גרניט פורצלן, ולא במקרה: אריחי גרניט פורצלן מיוצרים כיום בשיטות טכנולוגיות מתקדמות אשר הפכו אותם לעמידים במיוחד. אותן שיטות מתקדמות עצמן יצרו מגוון אדיר של סוגי אריחים בכל גודל, צורה, צבע ומרקם. אפשר למצוא אריחים מצוירים לצד אריחים במראה טבעי של עץ או אבן. ניתן להתקין את האריחים בשטחים פתוחים ובחדרי אמבטיה, ממש כפי שניתן להתקין אותם בכל אחד מחדרי הבית. כאשר ניתן להשיג רצפה שנראית ממש כמו פרקט אך בליווי העמידות וקלות התחזוקה של גרניט פורצלן אין בכלל דילמה. מכיוון שכאמור אריחי גרניט פורצלן מיוצרים כיום בשיטות טכנולוגיות מתקדמות ניתן להדפיס עליהם מראות מגוונים וייחודיים בלי סוף.
ממש כפי שהאריחים המותקנים בדירה צריכים להיות מותקנים מתוך מחשבה על שימושיות ועל אסתטיקה – כך צריך לחשוב על כל שאר החדרים והאלמנטים בעיצוב. חדר מאתגר במיוחד הוא חדר האמבטיה שבו לעתים קרובות השטח מוגבל. כדי להתמודד עם חללים בעלי צורה מאתגרת מומלץ מאד לבחור מקלחונים בהתאמה אישית אשר יבטיחו התאמה מלאה לחלל ונוחיות מרבית. מקלחונים בהתאמה אישית מגיעים כיום במגוון גדול ויכולים לפתור כמעט כל אתגר עיצובי ותכנוני בחדרי האמבטיה.
כאשר רוכשים אביזרים שישמשו אתכם על פני הדירה כולה חשוב במיוחד להגיע לחלל תצוגה איכותי שבו תוכלו להתרשם מכל אלמנט בצורה הברורה ביותר. כדאי לגעת בחומרים, לחוש את המרקם שלהם ולשבת עם איש שירות לקוחות סבלני שמולו תוכלו לוודא שאתם אכן בוחרים את הפתרון הנכון ביותר.