ארונות הזזה

ארונות הזזה הפכו להיות הטרנד הבא בעולם העיצוב הביתי. הם חסכוניים, מודרניים ומעוצבים בדיוק לפני העיצוב הקיים שלכם. אם בעבר הארונות היו מעוצבים בצורה מיושנת ולא נוחה, כעת התקנת ארונות הזזה בביתכם יהפכו את הפעולות שלכם לקלות יותר, הכל יהיה מסודר, יהיה נעים יותר לארח והכי חשוב, יש מקום לכל פריט ופריט בארון. אם בעבר הייתם נלחמים על מקום ודואגים לסדר בכל פעם מחדש את הארון בשביל שהכל יכנס – הפעם אין צורך לשבור את הראש. יש לכם מקום לכל הדברים שחלמתם לשים בפנים: חגורות, אביזרים שונים ואפילו שילוב בין בגדי החורף והקיץ. תמיד חלמתם על חדר ארונות גדול שניתן לאחסן בו את כל הביגוד והאביזרים שלכם, מעילים, שמלות ונעליים במקום אחד? עכשיו זה אפשרי!

טכנולוגיית ארונות ההזזה מאפשרות לכם לפרוץ את גבולות העיצוב ולצאת לעולם מלא ביצירה. עכשיו אתם יכולים להכניס לתוך החדר שלכם ארון עם דלת הזזה שתהפוך בין רגע גם לרהיט בחדר. הרבה שנים עברו מאז ארונות העץ הישנים היו תופסים לנו מקום נכבד בפתיחת הדלת ולפעמים, היו נתקעות ברהיטים נוספים, דבר שהיה מכעיס ולא בר תיקון כלל. מאז, ארונות ההזזה עברו שינויים רבים והיום הם הפכו לרהיטים פרקטיים ודקורטיביים בעלי נוכחות משמעותית בחלל הבית. זה הזמן להיחשף לעולמות התכנון, הייצור והעיצוב של חברת סליידור שמציעים לכם ארונות הזזה מעוצבים באיכות בלתי מתפשרת. כולנו חולמים על חדר ארונות מעוצב בצורה מושלמת, כשארונות ההזזה יהפכו אותו בין רגע מחדר פשוט וסטנדרטי, לחדר מעוצב ברמה גבוה ואיכותית עם קו נקי וישר, תצורה משתלבת באופן שווה והאור שפתאום נכנס פנימה בזכות הארונות שמגדילים את חלל החדר.

יתרונות בשילוב ארונות הזזה בחדר הם רבים ומגוונים. אתם יכולים למקם אותם היכן שתרצו, בסלון, במטבח, בחדר השינה, בחדר הילדים, בחדר אורחים ובכל מקום שמתחשק לכם להוסיף טאצ’ מעודן ונקי. ארונות הזזה עוזרים לכם לשמור על ניקיון הבית: בזכותם הבית נראה נקי ומסודר יותר, אתם יכולים לאכלס כמות גדולה של מוצרים או ביגוד כשלכל אחד יש מקום מלא ומיוחד.

הארון נוח מאוד לאכלוס, ניתן לסדר אותו בכל צורה שתחליטו ולסגור אותו בצורה מהירה. שימו לב, אם יש לכם בלגן בארון, רק אתם יודעים. אפילו האורחים לא יעזו לגעת בעיצוב הדקורטיבי החדש שהתווסף לכם לחדר. הדלתות נוחות להזזה ומשפרות לכם את החיים מהקצה אל הקצה. תחשבו שלפני כן, הייתם צריכים לדאוג לפתוח את הארון ולסגור אותו בטריקה. כעת, יש לכם אפשרות להזיז את הארון בקלות לפתיחה ולסגירה. הנוחות בפתיחת הדלתות ללא התחשבות ברהיטים שעלולים להיפגע או להפריע, המקום הגדול בתוך הארונות, פתאום אין אביזרים שנתקעים בשיפולי הבגדים או כאלה שמתחבאים אחד בתוך השני והעיצוב, שמשדרג את הנראות הכוללת של החדר. יש יותר טוב מזה?

ניתן להתקין ארונות הזזה בתוך הקיר, מין אזור בנוי מיועד מראש ואף, כארונות העומדים כרהיט בתוך החדר. הדלתות ניתנות להזזה בכל שלב ושלב ומאפשרות לכם ליהנות מהזריזות הפתיחה ובסגירה. אם עדיין לא התקנתם ארונות מהסוג הזה, קיימים אנשי מקצועי איכותיים שיוכלו לבצע עבורכם התקנה מהירה תוך שמירה על העיצוב והקו הנקי של ביתכם.