איך עושים פילינג עמוק?

כל אישה מעוניינת שפניה יהיו נאים למראה. אנשים מתרשמים מהפנים והרושם הראשוני קובע, במקרים רבים, רבות איך תתקדמנה מערכות היחסים עם הסובבים אותה. אישה רוצה להתקבל לעבודה, להיות מקובלת בחברה, לפתח זוגיות חדשה ועוד. היא חוששת, ובצדק, שכל צלקת או כתם שמש על פניה יעשו רושם לא טוב על הסובבים אותה ויפגעו בביטחון העצמי שלה. במקרים קיצוניים, היא תרגיש מאוימת גם מצלקות שכמען ואינן נראות. הרפואה האסתטית מספקת מגוון פתרונות אפשריים לטיפול בפני האישה.
נשאלת השאלה, איך עושים פילינג עמוק ובאיזה דרכים נפתרים מצלקות שנגרמות מכוויות ומצלקות ניתוחיות? אלו טיפים להעלמת צלקות אקנה בפנים ניתן לתת לצעירה שזקוקה להם? איך מעלימים סימני מתיחה מהבטן? ועוד. רופא שמתמחה ברפואה אסתטית יכול לטפל בכל הבעיות הללו ובעיות נוספות וזאת באמצעות טכנולוגית לייזר פורצת דרך. הטכנולוגיה בטוחה לשימוש והטיפולים מהירים וללא כאבים ותופעות לוואי. בעת טיפולי פילינג עמוק חודרות קרני הלייזר לעומק הרקמות, ושם מטפלות בצפיפות רקמת החיבור שלהן. כל טיפול כזה אורך כארבעים דקות ואין צורך בטשטוש או הרדמה.
הסרת צלקות
טיפולי פילינג לפנים באמצעות לייזר מאפשרים חידוש עור הפנים ללא סכנה בשינוי גוון העור הטבעי, עובדה שמהווה חידוש משמעותי בעולם האסתטיקה. ניתן לטפל גם בעור הצוואר על ידי הסרת קמטוטי העור וכתמי הגיל. השינוי במרקם העור הינו דרמטי וניכר לעין כבר אחרי טיפול אחד. הטיפול מלווה באודם שנעלם לאחר פרק זמן קצר, יחסית. התוצאות מהירות ונשארות לאורך תקופה ארוכה. ניתן לטפל גם בחולים שסובלים מבעיות כרוניות של מחלות לב וכליות. נכון להיום טיפול מהפכני זה מושך לא רק נשים מבוגרות, אלא גם נשים בשנות השלושים והארבעים לחייהם שמעוניינות לטשטש/להסיר צלקות קיימות ולחדש את עור הפנים.
טיפול זה תקף גם לנשים צעירות וכל אחת שמעוניינת להגיע אל המרפאה על מנת לקבל טיפים להעלמות צלקות אקנה בפנים שנגרמו בתקופת ההתבגרות, ועדיין לא זכו לטיפול, מוזמנת. לאחר פגישת ייעוץ יש באפשרותה של אותה צעירה לעבור את הטיפול ולהעלים או לטשטש את אותן צלקות אקנה שכה הפריעו לה. הטיפול במקרים אלו נערך במסגרת מספר פגישות בתדירות חודשית שנקבעת על ידי הרופא. גם טיפולים בסימני מתיחת בטן וירכיים נערכים באמצעות מספר פגישות בגלל אופי הבעיה והנחיצות בטיפול ארוך יותר. כבר לאחר הטיפול השני ניתן להבחין בתוצאות חיוביות ראשוניות. התוצאות הנפלאות יתרמו רבות לכל אישה. לסיכום, נכון להיום טיפולי הלייזר שנעשים במסגרת הרפואה האסתטית המתקדמת מאפשרים טיפול בבעיות שעד עתה היו בלתי פתירות.