איך לקדם אתר בגוגל

גוגל, מנוע החיפוש הגדול והמוביל ביותר ברשת, מאפשר לכל אחד ואחת מבעלי האתרים שביניכם ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות לקידום האתר במרחבי הרשת, וזאת במסגרת פרסום מודעות PPC (PAY PER CLICK) הידועות בכינוי: מודעות ממומנות. מודעות אלו מוצגות לגולש העושה שימוש במנוע החיפוש של גוגל בהתאם למילת החיפוש אותה הוא מחפש ומילת החיפוש אותה הגדרתם, כאשר התשלום בגין הפרסום מתבצע רק במקרים בהם הגולש “הקליק” על מודעת הפרסום שלכם ונחשף לתוכן אליו ביצעתם את הקישור בין מודעת הטקסט לבין התוכן אותו אתם מפרסמים או מעוניינים לקדם.

שיטה נוספת לקידום אתרים באמצעות גוגל היא בעזרת מה שמכונה: קידום אורגני. קידום זה מיושם על ידי חברות קידום המתמחות בנושא, כשאר מטרת הקידום היא להוביל את האתר המקודם לדירוגים מועדפים יותר בתוצאות החיפוש המוצגות בפני הגולש בהתאם למילות החיפוש אותן הוא מקליד בשורת החיפוש של גוגל. שיטת קידום זו מיושמת באמצעות טכניקות קידום כאלו ואחרות הכוללות בין היתר: הפצת מאמרים ברחבי הרשת  באמצעות בניית קישורים המפנים את הגולש מתוכן המאמר לאתר המוקדם.

כיצד לבחור חברת קידום?

במידה וגם את מתחבטים בסוגיה איך לקדם אתר בגוגל, הדרך האופטימאלית ביותר עבורכם היא להפנות את מלאכת הקידום לחברה המתמחה בנושא. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של חברות אינטרנט וקידום העוסקות בתחום קידום האתרים בגוגל, אך על מנת להבטיח לעצמכם הליכי קידום אפקטיביים ואיכותיים לטווח הארוך, אנו ממליצים לכם לבחור בקפידה את החברה באמצעותה תובילו את אתר האינטרנט שלכם למקום הראוי לו בראש רשימת החיפוש בגוגל.

לצורך כך, אנו ממליצים לכם לבדוק מהו הניסיון המקצועי העומד לרשות החברה ומהו הידע המקצועי העומד לרשותה בכל הנוגע לקידום אתרים בעלי אופי מסחרי זהה לשלכם. כמו כן, אנו ממליצים לכם לבדוק מה הן שיטות הקידום בהן החברה עושה שימוש ומהו היקף השירותים המוצעים לכם על ידי החברה לאורך כל שלבי הקידום. שירותים אלו כוללים בין היתר: שדרוג נראות האתר המיועד לקידום, יישום תהליכי אופטימיזציה באתר, כתיבת תכנים מבוססי קידום, בניית מערך קישורים איכותי ועוד. דבר נוסף שחשוב שתבדקו לפני התקשרותכם עם החברה הוא נושא הצלחת תהליכי הקידום המיושמים דרכה ומשך הזמן אותו היא דורשת לצרכי הובלת האתר שלכם לדירוגים מועדפים יותר במנוע החיפוש של גוגל. בנוסף לאמור לעיל, אנו ממליצים לכם לערוך סקר השוואתי בנוגע לעלות השירות בין החברות השונות.